Ejder Meyvesi

Ejder Meyvesi Pitaya Red Jaina

Ejder Meyvesi Pitaya Red Jaina

Lezzet……………………………………………… (&) (&) (&)
Meyve Üretimi…………………….(&) (&) (&) (&) (&)
Yetişme – Verim …………….…………(&) (&) (&) (&)

Ejder Meyvesi Pitaya Red Jaina derecelendirme tablosu:

Lezzet : Ejder Meyvesi Pitayanın tatlılığını test ederken refraktometre denilen bir cihaz kullanılır. Brix tatlılık ölçeği demektir nişastanın şekere dönme aşamasının başlangıcıdır. Bu ölçek 0 – 32 arasındadır. Sayı ne kadar yüksekse meyve o kadar tatlı ve lezzetlidir. Tatlılığa ek olarak, bu derecelendirme verilirken, boyut ve lezzet gibi benzersiz özellikler de dikkate alınır. 
Meyve Üretimi : Derecelendirme için, tek bir bitkiden kaç tane meyvenin üretildiğine bakılır. Ayrıca, büyümesinin ne kadar kolay ya da zor olduğu düşünülmektedir. Örneğin, kendi kendine yeten çeşitlilik yani kendi kendini tozlayabilen, kendi kendine tozlayamayan çeşitlilikten daha yüksek bir puan alır. 
Yetişme – Verim : Bu bitkinin genel sertliğinin ve veriminin bir değerlendirmesidir. Buna ek olarak, bitkinin dikimden sonra ne kadar hızlı adapte olduğunu ve ilk meyveyi vermesinin ne kadar süreceğini de incelenmektedir.

(&) = Zayıf 
(&) (&) = Ortalamanın altında 
(&) (&) (&) = Ortalama 
(&) (&) (&) (&) = Ortalamanın üstünde 
(&) (&) (&) (&) (&) = Mükemmel

Ürün Açıklaması

Ejder Meyvesi Pitaya Red Jaina

Red Jiana Ejder Meyvesi Pitaya, olgunlaştığında en büyük meyvelerden biridir. Meyve genelde bir kiloluk ağırlığındadır. Kendi kendini tozlayabilmektedir. Meyve yemek için oldukça lezzetlidir. Meyve suyu ve smoothie için çok güzel bir türdür. Kırmızı likopen bakımından zengin olduğu için meyve bir çok sayıda tatlıyı veya mutfak ürünlerinin tamamlayıcısıdır. Çoğu kırmızı pitaya gibi, Red Jaina da antioksidan bakımından çok zengindir. Gövdeleri ve meyve dalları üç yanaklı ve dikenleri orta büyüklüktedir. Gövde kısmı, mor renklere ve zeytin yeşiline benzemektedir. Ejder Meyvesi Pitaya Red Jaina yeni filiz verme bakımından oldukça cömerttir ve aynı cömertliği meyve döneminde de sergiler.

Maliyetler, yetiştiricilik, danışmanlık ve pazar hakkında diğer tüm detaylar için bize https://ejdermeyvesipitaya.com/iletisim ulaşabilirsiniz.

Ejder Meyvesi Pitaya

Ejder Meyvesi Pitaya nın sağlığa ve insan vücuduna faydaları hakkında detaylar için https://pitayasepeti.com/2020/04/03/pitayanin-faydalari/

www.ejdermeyvesipitaya.com adreslerimiz.

Türbe Mah. Hutbetaşı Cad. No:90 Erdemli – Mersin

Altıayak Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:99 Kepez – Antalya

Toplantı için: Bahçeşehir Merkez Başakşehir – İstanbul

MOBİL TEL: 0532 432 07 93

Ejder Meyvesi Pitaya Red Jaina
Ejder Meyvesi Pitaya Red Jaina

Bir yanıt yazın