Ejder Meyvesi

Narenciye Festivaline Ejder Meyvesi İle Katıldık

Narenciye Festivaline Ejder Meyvesi İle Katıldık

Ülkemizin narenciye ihtiyacının yarısından fazlasının karşılandığı şehrimiz Mersin’de, bu yıl 17-18 Kasım tarihleri arasında düzenlenen Narenciye Festivali ‘nde bizler de ” Ejder Meyvesi Pitaya” ile yerimizi aldık. Onlarca ülkeden gelen sanatçıların gösterileri, söyleşi ve şovlarıyla muhteşem bir atmosferde gerçekleşen festivalde narenciyelerden yapılan helikopter, gemi, tren, Mevlana gibi birçok farklı ürün de büyük ilgi gördü.

Bizler de, bu yıl 6.sı düzenlenen festivalde ilk kez Ejder Meyvesi Pitaya yı standımızda tanıtma fırsatını bulduk. Festivalin en çok ilgi gören standlarından biri olmamız, gerek halkımız, gerekse şehrimizin ve ülkemizin önemli isimleri tarafından ziyaret edilmiş olmak bizlere çok büyük onur ve gurur kaynağı oldu. Mersin İl Tarım Müdürümüz, Mersin İl Tarım Müdür Yardımcımız, İl Belediye Başkanımız, İlçe Belediye Başkanlarımız, Büyükşehir Belediye Başkanlığı Parti Adaylarımız ve Derya Tuna ağırladığımız isimlerden sadece bir kaçıydı.

Ejder Meyvesi Pitaya ya gösterilen bu büyük ilgi, ülkemizde bu meyveyi yetiştirme girişiminde bulunmuş sayılı isim arasında olmamız, bizleri çıktığımız bu yolda büyük kararlılıkla ilerlememiz adına daha da güçlendirdi. Stand ziyaretçilerimiz dalından henüz yeni koparılmış meyvelerimizden alma imkanı buldular. Ayrıca 6-7 aylık kendi seramızda köklendirip yetiştirdiğimiz Ejder Meyvesi Pitaya fidanlarından da alıp hobi amaçlı ve ticari amaçlı alma imkanları oldu. Özellikle hobi amaçlı balkonlarında ve evlerinin önlerinde yetiştirmek üzere çok sayıda fidan alan ziyaretçilerimize yetiştirme teknikleri hakkında çok detaylı bilgiler aktardık. Ticari amaçlı yetiştirmek isteyen ziyaretçilerimize de yetiştirme koşullarından kurulum maliyetlerine ve meyvenin alınabilmesi için Türkiye de verimli bir şekilde yetiştirilebilecek türler ve bu türlerin yetiştirilme koşulları hakkında detaylı bilgiler verildi.

Ülkemizde katma değerli ürünler yetiştirilmesiyle ilgili yaptığımız Ejder Meyvesi Pitaya yatırımını uzun uğraşlar sonunda verimli bir şekilde yetiştirip gerek meyvesinin lezzeti gerek pazarının oluşturulması ve yeni yatırımcıların bilgilendirilmeleri ve ürüne olan yatırımların arttırılabilmesi için çıktığımız yolda ‘’17-18 Kasım tarihleri arasında düzenlenen Narenciye Festivali’’ duraklarımızdan bir tanesi oldu. Sonraki dönemlerde Antalya, İstanbul ve yurt dışı furalarında tanıtımlarımıza ve çalışmalaraıma azimle devam edeceğiz.

Bizleri Fuar alanında ve üretim yaptığımız seralarımızda birebir ziyaretleri ile www.ejdermeyvesipitaya.com web sitemiz ve websitemize bağlı sosyal medya hesaplarımızdan ( www.instagram.com/ejdermeyvesipitaya/ ve www.facebook.com/ejdermeyvesipitaya) takip eden tüm Ejder Meyvesi Pitaya severlere teşekkür ederiz.

Maliyetler, yetiştiricilik, danışmanlık ve pazar hakkında diğer tüm detaylar için bize https://ejdermeyvesipitaya.com/iletisim ulaşabilirsiniz.

Ejder Meyvesi Pitaya

Ejder Meyvesi Pitaya nın sağlığa ve insan vücuduna faydaları hakkında detaylar için https://pitayasepeti.com/2020/04/03/pitayanin-faydalari/

www.ejdermeyvesipitaya.com adreslerimiz.

Türbe Mah. Hutbetaşı Cad. No:90 Erdemli – Mersin

Altıayak Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:99 Kepez – Antalya

Toplantı için: Bahçeşehir Merkez Başakşehir – İstanbul

MOBİL TEL: 0532 432 07 93

Narenciye Festivaline Ejder Meyvesi İle Katıldık
Narenciye Festivaline Ejder Meyvesi İle Katıldık

Bir yanıt yazın