Ejder Meyvesi Pitaya Toplantı-Yatırım

Ejder Meyvesi Pitaya Toplantı ve Yatırım kararı

Ejder Meyvesi Pitaya Uzak Doğu ülkelerinin meyvesi gibi algılansada aslında anavatanı Amerika dır. Çok uzun yıllardır Uzak Doğu da yetiştirilen bu bitki ile Türkiye de biz tanışalı 3-4 sene gibi kısa bir süre oldu. Bu kadar kısa bir sürede çok yol kat ettik. 2016 yılın da başladığımız Pitaya yolculuğu öğrenerek gelişerek hızla büyüdü. Yeni yatırımcılarımız için yol gösterici nitelikte birçok tecrübeler edindik ve bunlarıda yatırımcılarımıza ve bölge deki çiftçilerimize aktarmaya başladık.

Süreç öncelikli olarak İstanbul, Mersin, Antalya da yüz yüze ya da telefon ile ön bilgilendirme yaparak sektörümüz ve bitki hakkında genel bilgi paylaşımında bulunmakla başlamaktadır. Hemen arkasından Mersin, Antalya adreslerimizde ki seralarımızda ikinci ve detaylı bir bilgilendirme ve yerinde görme Pitaya toplantı sı gerçekleştirmekteyiz. Üçüncü aşamada yatırım yapılacak bölgenin/arazinin/seranın keşfi için bir ziyaret gerçekleştirmekteyiz ve son olarak yatırım kararı ile birlikte kurulum aşamasına geçerek uzun yıllar devam edecek birliktelik için büyük bir adım atmaktayız.

Bugüne kadar yaşadığımız tüm olumlu ve olumsuz deneyimlerimiz bize ‘’Şu anki aklım olsaydı öyle değilde şu şekilde yapardım’’ diyeceğimiz bir yöntemle artık ilerlemekteyiz. Bu doğrultuda yeni kurulum sırasında yatırımcılarımızı yönlendirip bölgenin kendine has toprak / su / rüzgar / ve hava şartları göz önünde bulundurularak bir strateji geliştirip ortak bir akıl ile kurulum sırasında süreci takip etmekteyiz. En önemli süreçlerden birisi olan kurulum aşaması geçildikten sonra sulama ve bakım süreçleri paylaşılıp ikinci önemli aşama olan budama döneminde yatırım yapılan araziye yeniden gelip bu süreçte uygulamalı olarak paylaşılmakta ve son önemli dönem olan tomurcuklanma ve meyve döneminde de araziye gelerek genel durum tespitinde bulunarak Ejder Meyvesi Pitaya nın mevcut durumuna göre yeni bir strateji geliştirerek yatırımcımıza en ince ayrıntısına kadar her aşamayı aktarmaktayız.

Pitaya toplantı ları haricin de profesyonel anlayış ile yaklaştığımız tüm bu süreçte yine olası acil durumlarda fotoğraflar, videolar, görüntülü iletişimle yine gereken desteği sağlamaktayız. Bu süreç bir fidan satışı değil meyve aşamasına kadar birlikte yürüdüğümüz bir yol ve birlikteliktir. Bu birlikteliği bir sonraki aşaması olan iç ve dış pazarlarda meyve satışının da ‘’birlikten kuvvet doğar’’ anlayışı ile hareket ederek Türkiye, Avrupa, Mısır, Lübnan, Irak, İran, Qatar gibi ülkelerde ortak akıl ve anlayışla hareket etmek ederek ortak bir hedef ve vizyon içerisinde hareket etmekteyiz.

Katma değerli müthiş bir yatırım olan Ejder Meyvesi Pitaya son yıllarda ülkemizin karşısına çıkan muhteşem bir yatırım aracı olmanın ilk sinyallerini çok güçlü bir biçimde göstermiştir ve bu doğrultuda da devam etmektedir. Katma değerli bu ürüne yatırım için tüm yatırımcılarımızla İstanbul, Mersin ve Antalya adreslerinde tanışmayı ve ortak aklı birlikte geliştirmeyi heyecanla beklemekteyiz.     

Pitaya toplantı, maliyetler, yetiştiricilik, danışmanlık ve pazar hakkında diğer tüm detaylar için bize https://ejdermeyvesipitaya.com/iletisim adresinden ve 0532 432 07 93 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.     

Ejder Meyvesi Pitaya

Ejder Meyvesi Pitaya nın sağlığa ve insan vücuduna faydaları hakkında detaylar için http://pitayasepeti.com/2019/02/01/pitayanin-faydalari/     

Ejder Meyvesi Pitaya Danışmanlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir