Ejder Meyvesi

Ejder Meyvesi Pitaya Vietnam Red

Ejder Meyvesi Pitaya Vietnam Red

Lezzet…………………………………………… (&) (&) (&)
Meyve Üretimi…………………….(&) (&) (&) (&) (&)
Yetişme – Verim ………………………(&) (&) (&) (&)

Derecelendirme tablosu:

Lezzet : Ejder Meyvesi Pitayanın tatlılığını test ederken refraktometre denilen bir cihaz kullanılır. Brix tatlılık ölçeği demektir nişastanın şekere dönme aşamasının başlangıcıdır. Bu ölçek 0 – 32 arasındadır. Sayı ne kadar yüksekse meyve o kadar tatlı ve lezzetlidir. Tatlılığa ek olarak, bu derecelendirme verilirken, boyut ve lezzet gibi benzersiz özellikler de dikkate alınır. 
Meyve Üretimi : Derecelendirme için, tek bir bitkiden kaç tane meyvenin üretildiğine bakılır. Ayrıca, büyümesinin ne kadar kolay ya da zor olduğu düşünülmektedir. Örneğin, kendi kendine yeten çeşitlilik yani kendi kendini tozlayabilen, kendi kendine tozlayamayan çeşitlilikten daha yüksek bir puan alır. 
Yetişme – Verim : Bu bitkinin genel sertliğinin ve veriminin bir değerlendirmesidir. Buna ek olarak, bitkinin dikimden sonra ne kadar hızlı adapte olduğunu ve ilk meyveyi vermesinin ne kadar süreceğini de incelenmektedir. 

(&) = Zayıf 
(&) (&) = Ortalamanın altında 
(&) (&) (&) = Ortalama 
(&) (&) (&) (&) = Ortalamanın üstünde 
(&) (&) (&) (&) (&) = Mükemmel

Ürün Açıklaması

Ejder Meyvesi Pitaya Vietnam Red

VIETNAMESE RED Ejder Meyvesi Pitaya, olgunlaştığında ortalama büyüklükte  meyvelerden biridir. Meyve genelde 300 – 600 gram ağırlığındadır. Meyve yemek için çok lezzetlidir. Meyve suyu ve smoothie için çok güzel bir cinstir. Kırmızı likopen bakımından zengin olduğu için meyve bir çok sayıda tatlıyı veya mutfak ürünlerinin tamamlayıcısıdır. Çoğu kırmızı Ejder Meyvesi Pitaya gibi, Vietnamese Red de antioksidan bakımından çok zengindir. Gövdeleri ve meyve dalları üç yanaklı ve dikenleri orta büyüklüktedir. Gövde kısmı, koyu renklere ve zeytin yeşiline benzemektedir. Yeni filiz verme bakımından oldukça iyidir ve aynı zamanda meyve döneminde de verimi yüksektir. 

Maliyetler, yetiştiricilik, danışmanlık ve pazar hakkında diğer tüm detaylar için bize https://ejdermeyvesipitaya.com/iletisim ulaşabilirsiniz.

Ejder Meyvesi Pitaya

Ejder Meyvesi Pitaya nın sağlığa ve insan vücuduna faydaları hakkında detaylar için https://pitayasepeti.com/2020/04/03/pitayanin-faydalari/

www.ejdermeyvesipitaya.com adreslerimiz.

Türbe Mah. Hutbetaşı Cad. No:90 Erdemli – Mersin

Altıayak Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:99 Kepez – Antalya

Toplantı için: Bahçeşehir Merkez Başakşehir – İstanbul

MOBİL TEL: 0532 432 07 93

2 thoughts on “Ejder Meyvesi Pitaya Vietnam Red

  • rodolfo loch

    vende mudas para brasul

  • ejdermeyvesipitaya

    Hi.
    we can send DF cuttings.. can you write english:) for watssup number +905324320793
    Regards.

Bir yanıt yazın